DataIX провела перші включення українських клієнтів

admin Новини зв'язку

DataIX провела перші включення українських клієнтівУ січні 2013 року в Україні провела перші включення клієнтів єдина міжнародна пірінгова мережу DataIX, яка об'єднує власні точки обміну трафіком, розташовані як на території Росії, так і на території країн Європи та СНД. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Учасники DataIX мають можливість надавати своїм абонентам якісний доступ до затребуваних ресурсів Рунета, до понад 25-контент-генераторів, найвідоміші з яких: Vkontakte, «Однокласники», Mail.ru, IVI.ru, NOW.ru, «Мастерхост», великі російські оператори ВАТ «НКР», ЗАТ «ЕР-Телеком Холдинг», ВАТ «Уфанет», ТОВ «Новотелеком», багато інших.

На сьогоднішній день кількість учасників перевищує 180, з них - великі альтернативні оператори зв'язку, контент-генератори. Максимальне пікова завантаження всередині мережі DataIX досягає понад 720 Гб/с.

Вузол присутності DataIX розміщений в Києві на майданчику New Telco. Зв'язок з російською частиною DATA-IX забезпечений трьома незалежними маршрутами, що забезпечує резервування і багаторазово підвищує надійність послуги. За словами представників DataIX точка обміну трафіком пропонує українським операторам і провайдерам «альтернативу, якої раніше не було».

Як повідомляє прес-служба, сьогодні кожен гравець на українському телекомунікаційному ринку отримує можливість підключитися самостійно в DataIX.

Вконтакте
Pinterest