NTT DoCoMo починає тестування 4G-мережі нового покоління

admin Новини зв'язку

тестування нової 4G-мережіШвидкість передачі інформації в мобільних мережах незабаром може досягти 1 Гбіт/с:найбільший в Японії стільниковий оператор NTT DoCoMo починає тестування бездротової технології LTE Advanced.

У розгорнутих зараз LTE-мережах теоретична пропускна здатність становить до 326 Мбіт/с у напрямку від базової станції до абонента. Швидкість зворотного потоку може досягати 86 Мбіт/с.

У мережах LTE Advanced абонент теоретично зможе скачувати дані на швидкості до 1 Гбіт/с, тобто втричі швидше в порівнянні з LTE. Пропускна здатність каналу в напрямку базової станції - до 200 Мбіт/с. Саме такі показники були отримані в ході лабораторних тестів.(Можливо вас зацікавить стаття про те як жителі Москви залишилися без мобільного зв'язку)

NTT DoCoMo отримала дозвіл на створення дослідної зони LTE Advanced неподалік від Токіо. Очікується, що польові випробування почнуться в березні, після перевірки обладнання телекомунікаційними регуляторами.

Нагадаємо, що нещодавно оператор NTT DoCoMo запустив першу в Японії бездротову мережу, що використовує технологію LTE. Швидкість передачі даних на відкритому повітрі від базової станції до абонента сягає 37,5 Мбіт/с, у зворотному напрямку - 12,5 Мбіт/с. У будинках, що мають додаткове LTE-обладнання, швидкість становить до 75 Мбіт/с.

P.S.А у нас, в Україні, Рада наступного тижня вирішить, чи можна відключати крадені мобілки

Вконтакте
Pinterest