Домашній телефон знову подорожчає

admin Новини зв'язку

Домашній телефон знову подорожчаєНаціональна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації розглядає рішення про чергове підвищення тарифів на послуги місцевого міського та сільського телефонного зв'язку. Про це повідомило інформоване джерело. За його словами, пропозицію про чергове збільшення розцінок зробив «Укртелеком», який обслуговує 81% усіх телефонних ліній країни.

Цю інформацію в регуляторі не спростовують, але про терміни прийняття рішення поки повідомити не можуть. «Рішення ухвалюватиметься в межах макроекономічних показників рівня інфляції, які визначить Кабмін», - заявила член НКРЗІ Людмила Єжова. Відзначимо, економічні експерти чекають, що інфляція цього року буде в межах 10%. Ймовірно, на стільки ж будуть підвищені і ціни на зв'язок.

За словами Єжової, НКРЗІ дійсно отримала пропозиції від декількох операторів і вже їх вивчає. Але назви компаній вона не уточнювала.

Нагадаємо, що, коли «Укртелеком» (обслуговує 9,9 млн абонентів з 12228000 існуючих) навесні 2011 року був приватизований, НКРЗІ провела підвищення тарифів на домашні телефони в два етапи - у травні і у вересні.