Едуард Багіров намагається відсудити у life :) 100 млн грн за послугу мобільного переводу

admin Новини зв'язку

Едуард Багіров намагається відсудити у life :) 100 млн грн за послугу мобільного переводуПравозахисник Едуард Багіров збирається відсудити у мобільного оператора «Астеліт» (ТМ life :) 100 млн. грн. за порушення прав інтелектуальної власності. Позов, за його словами, подається сьогодні, 6 квітня, в Печерський суд Києва за місцем проживання позивача.

Предметом майбутнього судового розгляду стала нова послуга, яку life :) нібито планує ввести до ЄВРО-2012. Вона припускає синхронний або послідовний двосторонній переклад будь-якого тексту, запитуваного абонентом, в режимі мобільної розмови.

Едуард Багіров стверджує, що саме йому належить авторство ідеї «мобільного перекладача».

«Я ще в жовтні проводив прес-конференцію і представляв проект «Мобільний переказ». В листопаді я відправив в life :) лист з офіційною пропозицією підтримати цей проект. У лютому (тобто, з порушенням всіх термінів відповіді на відповідні листи) я отримав відповідь, мовляв, надайте документи, які підтверджують, що це ваша ідея. І в цей же часом вони швиденько провели тендер на надання послуги мобільного перекладу, який виграла турецька Global Bilgi», - розповів Едуард Багиров.

Він заявляє, що, відмову від співпраці з ним в life :) пояснили «надходженням аналогічних пропозицій від інших контрагентів».

У life :) підтвердили, що Багіров справді звертався до них із пропозицією щодо реалізації послуги мобільного перекладу. Проте реалізовувати її в компанії відмовилися через те, що «механіка реалізації послуги є неоптимальною з точки зору бізнес-ефективності».

«Ми завжди дотримуємося прав інтелектуальній власності, інших норм міжнародного та українського права. Тому заяву пана Багірова розглядаємо як необгрунтоване. Якщо найближчим часом нічого не зміниться, компанія «Астеліт» буде змушена вживати законних заходів щодо захисту своєї репутації», - заявили в life :).

Вконтакте
Pinterest