Майбутні економісти обзавелися телефонами МТС 236

admin Новини зв'язку

Майбутні економісти обзавелися телефонами МТС 236«МТС Україна» стала офіційним мобільним партнером міжнародної конференції студентів та молодих вчених «Міжнародна економіка та менеджмент в XXI столітті», нагородивши авторів кращих доповідей мобільними телефонами МТС 236.

У травні 2011 року Донецький національний технічний університет (ДонНТУ) відзначає ювілей - одному з найпопулярніших вузів Донецька виповнюється 90 років. Цій події і була присвячена  Міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Міжнародна економіка та менеджмент в XXI столітті МЕМ - 2011».

Організаторами конференції виступили ДонНТУ та його підрозділи: Центр прикладних знань, кафедра Зовнішньоекономічної діяльності підприємств, кафедра Міжнародних освітніх і ділових комунікацій. Партнерами стали Донецький національний університет, Університет ім. Отто фон Геріке (м. Магдебург, Німеччина), Університет П'єр Мендес Франс (Гренобль, Франція), Університет прикладних наук Савонія (Куопіо, Фінляндія), європейський проект Innoenterprise. «МТС Україна» стала офіційним мобільним партнером конференції.

У конференції взяли активну участь не тільки студенти та викладачі ДонНТУ, а й представники кількох вузів Донбасу, студенти з Європи та Азії. Автори найкращих статей і доповідей отримали призи від «МТС Україна». Так, володарями мобільних телефонів МТС 236 стали донецькі студенти Олександр Подіновскій (ДонНТУ, стаття і доповідь про інвестиційну привабливість України) і Дарина Поливян (Донецький національний університет - доповідь-дослідження проблем економічної безпеки України).

Вконтакте
Pinterest