Facebook, Ericsson і Qualcomm прискорять Інтернет в 100 разів

admin Новини зв'язку

Facebook, Ericsson і Qualcomm прискорять Інтернет в 100 разівКомпанії пообіцяли збільшити ефективність передачі даних в 100 разів у найближчі 5-10 років.

Щоб добитися цього, потрібно в 10 разів знизити витрати на передачу даних і в 10 разів зменшити обсяг використовуваних даних за рахунок створення більш ефективних додатків, йдеться в спільній доповіді Facebook, Ericsson і Qualcomm, опублікованому в офіційному блозі соціальної мережі.

Компанії, які нещодавно об'єдналися в організацію internet.org, проголосивши своєю основною метою забезпечення доступом в Інтернет 5 млрд людей, збираються використати досвід Facebook для збільшення ефективності передачі даних. У першій частині доповіді Facebook розповіла про такі розробки, як HipHop для PHP ( транслятор вихідного коду, що перетворює мову PHP в високооптимізований C ++) і віртуальна машина HipHop Virtual Machine, які дозволили Facebook збільшити обсяги оброблюваного трафіку на 500%, при цьому не збільшуючи кількість серверів. Як приклад успішного створення більш ефективних програм, які використовують менше даних, розглянуто досвід мобільної операційної системи Android і, зокрема, технології, використовувані в додатку Facebook for Every Phone, яке є сумісним з 2500 моделями мобільних телефонів, включаючи і ті пристрої, що не є смартфонами.

У другій частині доповіді Qualcomm представила свій план щодо збільшення пропускної здатності бездротових мереж в 1000 разів, а Ericsson розповіла про розроблюваних технологіях по досягненню високої продуктивності мобільних мереж.

Вконтакте
Pinterest