Фідомобайл пообіцяла побудувати мережу Wi-Fi в київському метро за рік

admin Новини зв'язку

Фідомобайл пообіцяла побудувати мережу Wi-Fi в київському метро за рікЯк повідомляє джерело, компанія Фідомобайл, яка входить в групу Фідобанк Олександра Адарича, обіцяє побудувати мережу Wi-Fi на всіх станціях київського метрополітену протягом року - орієнтовно до листопада 2015 року.

Про це на нещодавній прес-конференції повідомив головний інженер комунального підприємства «Київський метрополітен» Володимир Зель.

«Компанія надасть послуги Wi-Fi для пасажирів, і крім цього за її рахунок буде вирішено ряд питань з відеоспостереження як на станціях, так і на вагонях. Зараз готується технічне завдання», - сказав він на прес-конференції.

Нагадаємо, наприкінці вересня київська міська державна адміністрація визнала «Фідомобайл» переможцем конкурсу на будівництво мережі Wi-Fi в столичному метро. Компанія «Фідомобайл» планує інвестувати в проект з побудови мережі швидкісного Wi-Fi 100 млн грн. Повідомляється, що мережа буде обладнана на 52 станціях і 67,5 км ліній метро Києва, а також в 744 вагонах.

Вконтакте
Pinterest