3G для туристів в Північній Кореї пропрацював місяць

admin Новини зв'язку

3G для туристів в Північній Кореї пропрацював місяцьВлада Північної Кореї відключила туристам 3G через місяць після того, як було прийнято рішення дозволити іноземцям користуватися місцевим мобільним Інтернетом.

Туроператор Koryo Tours, що працює в КНДР, повідомив, що туристам закрили доступ до мереж 3G місцевого оператора Koryolink. Іноземці, які в'їжджають в країну, як і раніше можуть купувати SIM-карти Koryolink і здійснювати за допомогою них міжнародні дзвінки, однак вийти в Інтернет за допомогою смартфонів у них не вийде, пише The Wired.

Влада Північної Кореї закрили доступ до мобільного Інтернету через місяць після того, як він був відкритий. Право користуватися місцевими мережами 3G залишили тільки для тих іноземців, які постійно проживають в КНДР.

До січня цього року уряд КНДР конфіскував мобільні телефони в іноземців при в'їзді в країну. Потім цю політику пом'якшили, дозволивши туристам ввозити телефони і купувати SIM-карти місцевого оператора для міжнародних дзвінків. В кінці лютого гостям Північної Кореї навіть дозволили користуватися мобільним Інтернетом, хоча самі жителі країни не мають такого права. Однак короткочасна відлига закінчилася.

Політична напруженість в Північній Кореї зросла після серії ядерних випробувань, проведених місцевою владою. У відповідь на ядерну загрозу Південна Корея і США провели великі спільні військові навчання на кордоні з КНДР. Фахівці туроператора Koryo Tours відзначають, що на вулицях Пхеньяна з'явилися ознаки приведення країни в бойову готовність: влада оснащує транспортні засоби сіткою камуфляжу і проводять масові публічні військові навчання.