Гендиректор Датагруп закликав телекомринок України згуртуватися

admin Новини зв'язку

Гендиректор Датагруп закликав телекомринок України згуртуватисяОлександр Данченко, генеральний директор Датагруп опублікував відкритий лист до всіх операторам зв'язку України і регуляторних органів.

Звернутися до всіх вас з відкритим листом змушує ситуація, яка склалася в Україні, коли наша країна опинилася на порозі війни. Я українець, я народився, виріс, живу в цій країні, тут ростуть мої діти. Я побудував в Україні свій бізнес і зараз несу відповідальність за всіх співробітників Датагруп і їх родини, - пише топ-менеджер.

У своєму листі він закликає всіх операторів зв'язку України відкласти в сторону амбіції, політичні пристрасті, конкуренцію і об'єднатися для виконання тих функцій, які покладені на операторів: Ми зв'язківці! Телекомунікації - одна із стратегічних галузей будь-якої країни. Споконвіку зв'язківці вміли розмовляти між собою на безлічі мов: від сигналів прапорцями і морзянки до мов безлічі народів світу: російська, польська, білоруська, англійська і безліч інших. Ми просто зобов'язані зберегти вміння розуміти один одного заради нашої ефективної роботи.

Ми зобов'язані пам'ятати про те, що для нас не повинно бути політики, хороших чи поганих абонентів, особистих емоцій і пристрастей, - продовжує гендиректор Датагруп. - Зв'язківці повинні в будь-якій ситуації забезпечувати надійний зв'язок, незалежно від технологій та географії. Як показали події останніх днів, навіть найбільший оператор фіксованого зв'язку України поодинці може виявитися безсилим при впливі зовнішніх факторів.

У своєму листі Олександр Данченко також звертається до регулятора та інших контролюючих органів: До яких же пір ми будемо не вміти захищати свої інтереси? Чому протягом останніх трьох днів невідомі особи, пов'язані з суміжною державою, блокують, відключають, знищують обладнання українських операторів? При цьому останні роки деякі оператори з сусідніх країн працюють на українському ринку без ліцензій, завдаючи економічної шкоди як державі, так і національним операторам. Може пора звернути увагу на ситуацію і почати захищати права українських операторів?

На закінчення генеральний директор оператора каже: Датагруп, використовуючи всі свої технічні можливості й ресурси, готова прийти на допомогу тим, кому вона потрібна: від операторів до всіх легітимних державних структур України. Повторюся, що наше основне завдання - це зв'язок, якісний і надійний. Ми повинні пам'ятати, що вчасно передана інформація може попередити, вберегти і врятувати!

Вконтакте
Pinterest