Гіганти європейського телекому згуртувалися проти Huawei в боротьбі за ринок 5G

admin Новини зв'язку

Гіганти європейського телекому згуртувалися проти Huawei в боротьбі за ринок 5GДесять гігантів європейського телеком-ринку планують в найближчі п'ять років вкласти в розвиток телекомунікаційної галузі в цілому € 150 млрд, щоб не дати китайському виробникові Huawei отримати технічну перевагу в Європі.

Як зазначає французьке видання Le Figaro, приблизно два місяці тому китайська компанія Huawei оприлюднила свої плани щодо інвестування € 1,5 млрд в телекомунікаційну індустрію Франції. Схоже, що плани Huawei по активній експансії на ринок Європи злегка стривожили місцевих гравців, які вирішили перестрахуватися і вжити відповідні заходи. У новоспечений альянс входять шведські компанії Ericsson і TeliaSonera, французькі Alcatel-Lucent і Orange, британські Vodafone і Liberty Global, італійські Telefonica і Telecom Italia, норвезька Telenor і німецька Deutsche Telecom.

Навчена гірким досвідом впровадження зв'язку 4G, Європа більше не бажає виступати в ролі аутсайдера в світовій телекомунікаційній гонці. За даними Idate, до справжнього моменту в Європі лише 20% абонентів використовують сучасні інформаційні технології 4G, тоді як в США і Кореї рівень проникнення істотно вище - 31% і 52% відповідно.

Європейські компанії мають намір всіляко сприяти створенню єдиного цифрового ринку ЄС. На початку листопада Єврокомісія представила документ під назвою «Європейська цифрова повістка», де прописані основні завдання на телеком-ринку. Серед них спрощення регламенту у сфері телекомунікацій та забезпечення стабільного зростання ринку. На думку учасників ринку, нинішні правила істотно ускладнюють становище європейців в частині конкуренції з боку компаній китайського та іншого походження.

Вконтакте
Pinterest