Google і ряд телекомунікаційних гігантів прокладуть підводну оптоволоконну лінію зв'язку між Японією і США вартістю $ 300 млн

admin Новини зв'язку

Google і ряд телекомунікаційних гігантів прокладуть підводну оптоволоконну лінію зв'язку між Японією і США вартістю $ 300 млнШвидкість інтернет-доступу достатньо велика, а затримки незначні в тому випадку, якщо мається пряме з'єднання з сайтами, до яких користувачі намагаються отримати доступ, але це досить складна задача, коли основною перепоною є Тихий океан. Вартість підводних мережевих кабелів для забезпечення доступом в інтернет частенько вимірюється сотнями мільйонів доларів. Добре, що є компанії, які без зайвих роздумів виділяють кошти для вирішення даного завдання.

Компанія Google і ряд телекомунікаційних гігантів, в числі яких China Mobile, China Telecom, Global Transit, KDDI і SingTel, прокладуть нову підводну оптоволоконну лінію зв'язку між Японією і США. Проект носить назву FASTER, а його вартість становить $ 300 млн. Кінцевою метою, яку компанії переслідують з цією ініціативою, як вже можна здогадатися з назви, є підвищення швидкості передачі даних між Азією та Північною і Південною Америкою. Між вищезгаданими регіонами нова лінія повинна забезпечити пропускну спроможність на рівні колосальних 60 терабіт в секунду. З цим не йде ні в яке порівняння навіть гігабітний домашній інтернет Google Fiber.

В рамках проекту FASTER компанії обіцяють комплексне поліпшення інтернет-покриття і підвищення швидкості інтернет-доступу. Втім, станеться це не раніше другого кварталу 2016 року, коли очікується завершення всіх робіт. Не варто дивуватися, якщо саме в цей час трансляція багатокористувацьких ігор і потокового відео стане більш стабільною і плавною.

Вконтакте
Pinterest