Інком завершує впровадження системи відеоконференцзв'язку для НБУ

admin Новини зв'язку

Інком завершує впровадження системи відеоконференцзв'язку для НБУІнком завершив проект побудови єдиної системи відеоконференцзв'язку на базі обладнання Cisco для Національного банку України, передає кореспондент з посиланням на прес-службу компанії.

НБУ зупинився на рішеннях Cisco, так як вони відповідають вимогам НБУ до надійності і простоті обслуговування, і крім цього мають широкі можливості по інтеграції в існуючу інфраструктуру замовника.

У рамках проекту щодо створення системи ВКЗ була використана платформа Cisco TelePresence MSE 8000 Series. У результаті впровадження було встановлено 32 персональних терміналів Cisco TelePresence EX90, два групових терміналу Cisco TelePresence Profile 52 для оснащення переговорних кімнат у центральних офісах у Києві. Крім того, була розгорнута система встановлення, контролю та маршрутизації викликів Cisco TelePresence Video Communication Server Control з модулем Cisco TelePresence Video Communication Server Expressway для виходу в інтернет і встановлення відеодзвінків із зовнішніми партнерами, а також система управління розгорнутою інфраструктурою ВКЗ Cisco TelePresence Management Suite.

Вартість впровадження компанією не уточнюється.

Вконтакте
Pinterest