Киян закликають відкрити доступ до WiFi для протестуючих

admin Новини зв'язку

Киян закликають відкрити доступ до WiFi для протестуючихУкраїнський провайдер Воля закликає громадян забезпечити інтернет-підтримку протестуючим. Зараз ми з Вами стали свідками силових дій, які ставлять під загрозу життя і здоров'я людей. У зв'язку з цим для надання можливості здійснювати екстрені виклики та оперативно зв'язуватися з близькими онлайн під час мирної акції 1 грудня, ми відкриваємо на два дні ( 1-2 грудня ) максимальну швидкість Інтернету на Вашу адресу ! У свою чергу, просимо Вас зняти паролі на WiFi, щоб дати можливість отримати доступ до мережі всім, кому це буде необхідно, - йдеться в повідомленні компанії.

На сайті Вол» опублікована інструкція з безпечного зняття обмежень доступу. Співробітники компанії також готові надати допомогу у разі виникнення проблем при установці налаштувань. Крім того, користувачі можуть надіслати свою адресу ( вулиця і номер будинку ), за яким буде відкритий WiFi, та Інтернет-асоціація України відзначить цю точку на загальнодоступній карті.

Необхідність отримання доступу до WiFi з'явилася у зв'язку з непідтвердженою інформацією, згідно з якою українські спецслужби застосовують так звані "глушилки", внаслідок чого зв'язок практично не працює.

Вконтакте
Pinterest