Кількість контрактів на мобільний зв'язок незабаром зрівняється з населенням Землі

admin Новини зв'язку

Кількість контрактів на мобільний зв'язок незабаром зрівняється з населенням ЗемліСучасні інформаційні технології продовжують поступальне поширення, чому сприяє зниження цін на послуги телефонії і доступу в Інтернет.

Міжнародний союз електрозв'язку ООН прогнозує, що в 2014 році загальносвітова кількість контрактів на мобільний зв'язок досягне 7 млрд, тобто приблизно зрівняється з населенням Землі. Проникнення мобільного зв'язку вже зараз досягає 128% в розвинених країнах і 89% в державах, що розвиваються. Тобто у багатьох абонентів не менше двох договорів із стільниковими операторами.

До кінця 2013-го, як очікується, доступ у Всесвітню мережу матиме 2700000000 людина, або 39% населення планети. При цьому проникнення Інтернету в Європі досягне 75%, в ​​Азіатсько-Тихоокеанському регіоні - 32%, в ​​Африці - 16%.

До кінця року, швидше за все, до Інтернету буде підключений 41% домогосподарств по всьому світу. У той же час 90% домогосподарств, поки позбавлених доступу в Мережу, розташовані в регіонах, що розвиваються.

Відзначається також, що широкосмуговий веб-доступ найбільше доступний в Європі: тут найнижча абонентська плата.

Вконтакте
Pinterest