Київстар оновив тарифи для мобільного інтернету в роумінгу

admin Новини зв'язку

Київстар оновив тарифи для мобільного інтернету в роумінгуКиївстар впроваджує новий пакет мобільного інтернету для роумінгу - SuperVisa Smart. З ним передача і прийом 1 Мб даних обійдуться в 80 копійок.

SuperVisa Smart містить 20 Мб нетарифікованого трафіку на добу. Скористатися пропозицією можна в наступних восьми країнах: Російська Федерація, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Узбекистан і Італія. Плата за користування пакетом становить 16,00 гривень за 20 Мб. Вона стягується тільки в дні, коли клієнт користується мобільним інтернетом. Стандартний тариф за мобільний інтернет в роумінгу становить 5,31 гривень за 50 Кб. За використанні пакетних мегабайтів, абоненту надається новий пакет дата-трафіку за пільговою ціною.

Пакет SuperVisa Smart пропонується для абонентів передплаченого зв'язку з 23 серпня 2013 року.

Для клієнтів контрактної форми зв'язку діє аналогічна пропозиція - на базі існуючого пакету «SuperVisa». Замовляючи його, абонент одержує крім можливості розмовляти 20 хвилин (плата за користування 16 грн), можливість виходити в інтернет. Замовляти додатково окремий пакет не потрібно. Причому плата за хвилини або інтернет стягується тільки в дні, коли клієнт користується послугами в роумінгу. Таким чином, плата за користування пакетом становитиме 16,00 грн, якщо абонент дзвонив або користувався мобільним інтернетом, і 32,00 грн на добу - при користуванні обома послугами.

Існуючим користувачам пакету «SuperVisa» необхідно відключити і підключити його знову до 23 серпня 2013 року, щоб отримати оновлений пакет з розширеними можливостями. Для нових замовників він буде підключений автоматично.

Вконтакте
Pinterest