Київстар рапортує про модернізацію мережі

admin Новини зв'язку

Київстар рапортує про модернізацію мережіУ 2012 році національний телеком-оператор інвестував 1,8 млрд грн у розвиток інфраструктури мережі у зв'язку із зростанням мобільного інтернет-трафіку на 54%.

Як заявляє прес-служба, інвестиції «Київстару» в оновлення мережі є відповіддю на глобальні тенденції телеком-ринку і на постійно зростаючий рівень споживання послуг.

За результатами дослідження Ericsson ConsumerLab, присвяченого українському телеком-ринку, 36% населення міст України виходять в інтернет з мобільного телефону або смартфона. Кількість смартфонів у мережі оператора за останній рік зросла майже в 2 рази. Як результат зростання попиту, обсяг дата-трафіку в мережі оператора за 2012 виріс на 54%.

Заходи з модернізації та розширення мережі вже дозволили в багатьох регіонах України збільшити швидкість передачі даних в середньому на 8%.

Для розширення ємності мережі «Київстар» розпочав впровадження комутаційного обладнання нового покоління і перехід на IP-доступ до базових станцій. А також оператор впровадив програми безперервного моніторингу якості послуг «Домашнього Інтернету», мобільної мережі та міжнародного роумінгу.

У повідомленні компанії сказано, що «Київстар» розпочав заміну обладнання базових станцій на нове, яке підтримує різні стандарти мобільного зв'язку - від 2,5 G до LTE. Так, встановлено 6 комутаторів нового типу, які дозволяють оператору ефективніше нарощувати ємність мережі. Для абонентів це означає відсутність перевантажень навіть в «години пік» і максимальну доступність сервісів.

За 2012 було побудовано додатково 800 км волоконно-оптичних ліній зв'язку. Тепер волоконно-оптична мережа «Київстар» має загальну довжину більше 44 тис км, з яких близько 21,5 тис. км - магістральних ВОЛЗ.

Що стосується розвитку мережі, то до кінця 2012 року вже понад 150 тис. передавачів працювали для забезпечення зв'язку, а більше 500 базових станцій були переведені на нову технологію Single RAN.

Вконтакте
Pinterest