Київстар розширив можливості Віртуальної мобільної АТС

admin Новини зв'язку

Київстар розширив можливості Віртуальної мобільної АТСКиївстар розширює можливості послуги Віртуальна мобільна АТС для корпоративних клієнтів. Послуга дозволяє компаніям організувати віртуальну мобільну АТС з функціоналом офісних автоматичних телефонних станцій для мобільних телефонів і об'єднати мобільні та фіксовані номери в єдину корпоративну мережу.

Крім того, що послуга стала доступною для клієнтів, чиї номери підключені до телекомунікаційної мережі ISDN PRI потоками, додатково з'явилася можливість створювати власне голосове меню на порталі самообслуговування. Оновлена ​​послуга також дозволяє настроювати паралельний виклик на телефонні номери одного абонента із зазначенням часу. Це зручно для тих клієнтів, які користуються як фіксованим (міським) номером, так і мобільним.

Віртуальна мобільна АТС дозволяє всередині компанії використовувати коротку нумерацію, самостійно управляти голосовим меню компанії, отримувати один вхідний дзвінок групою абонентів, обмежувати вихідні виклики зі службових номерів в особистих цілях за заданими параметрами, блокувати небажані вхідні дзвінки.

Послугою вже скористалися кілька корпоративних клієнтів Київстар. Серед них ОККО, Російський Стандарт, Мегабанк, Ельдорадо, ЕКО-маркет .

Послугу Віртуальна мобільна АТС підприємці можуть активувати в мінімальні терміни, вона не вимагає додаткових інвестицій в телеком-інфраструктуру компанії або заміни існуючих мобільних номерів і тарифних планів. Також всіма сервісами можна самостійно управляти в онлайн-режимі.

Одноразовий платіж при підключенні послуги становить 1000 грн., Щомісячна абонплата за користування послугою - 15 грн. Вартість установки голосового меню на телефонні номери компанії становить 100 грн. на місяць. Ціни вказані без урахування ПДВ і ПФ.

Вконтакте
Pinterest