Київстар відібрав 6 студентів для ІТ-стажування

admin Новини зв'язку

Київстар відібрав 6 студентів для ІТ-стажуванняОператор Київстар відібрав майбутніх фахівців у галузі інформаційних технологій для стажування за фахом.

У конкурсі на проходження річного стажування серед студентів, що спеціалізуються в області ІТ, взяли участь більше 200 кандидатів. Для проходження стажування були відібрані 6 чоловік. Більшість кандидатів навчаються в одному з технічних вузів: НТУУ КПІ, Національний авіаційний університет, Державний університет телекомунікацій.

Конкурс складався з індивідуального інтерв'ю, бліц-інтерв'ю, технічних тестів за напрямками та співбесіди з керівниками Київстар.

Стажування для молодих фахівців триватиме рік. Кращим стажистам після закінчення ВНЗ компанія запропонує роботу.

Як відзначають в компанії, основні знання студенти отримають в області ІТ-інфраструктури: підтримка серверів, дискових масивів, операційних систем, баз даних, корпоративної мережі. Крім того, стажистів очікує вивчення предметної області: як працює бізнес-модель оператора, що таке білінгова система, яка роль системи управління підприємством, що таке система взаємовідносин з клієнтами, CRM -система.

Стажування в Київстарі передбачає оплачувану роботу протягом 4 або 8 годин на день.

Вконтакте
Pinterest