Київстар запропонував своїм абонентам короткі відеоролики

admin Новини зв'язку

Київстар запропонував своїм абонентам короткі відеороликиОператор мобільного зв'язку компанія Київстар запровадив нову послугу "Відео Клуб" для клієнтів передплачених і контрактних тарифних планів мобільного зв'язку.

Згідно з повідомленням, "Відео Клуб" дає можливість клієнтам дивитися на своїх мобільних телефонах різний відео-контент тривалістю до 15 хвилин: короткометражні фільми, мультфільми, ТВ-шоу, музичне відео та ін Перший тиждень доступу до сервісу - безкоштовний

Щоб почати користуватися послугою, абоненту "Київстар" достатньо мати мобільний телефон p EDGE/GPRS або Wi-Fi функцією і замовити передплату на "Відео Клуб", відправивши SMS на номер 3300.

На сьогоднішній день в "Відео Клубі" є 7 розділів: ТБ-шоу, гумор, кіно, спорт, мультфільми, музика, кулінарія. Клієнти можуть переглядати відеоконтент в режимі онлайн або завантажувати його на свої телефони. Зміст усіх розділів буде регулярно оновлюватись.

Плата за підписку на "Відео клуб" в перший тиждень користування послугою не стягується. Вартість передплати у другbq і наступні тижні тарифікуються в розмірі 3 гривень на тиждень (0,43 грн/день) з урахуванням ПДВ. При цьому клієнти можуть переглядати або завантажувати необмежену кількість відеоконтенту. Плата за інтернет-трафік, використовуваний в рамках послуги "Відео Клуб", не стягується.

Вконтакте
Pinterest