«Київстар» запустив новий роумінг-пакет для Європи

admin Новини зв'язку

«Київстар» запустив новий роумінг-пакет для ЄвропиТелекомунікаційна компанія «Київстар» виводить на ринок новий пакет для дзвінків в роумінгу для контрактних абонентів - «Роумінг-пакет Європа по 1,50 грн.». За його умовами хвилина вихідного або вхідного дзвінка в країнах Європи буде коштувати 1,50 грн., Це у 8 разів менше, ніж за звичайними тарифами. Про це повідомили в компанії.

«Роумінг-пакет Європа по 1,50 грн.» Може бути використаний клієнтами, які знаходяться в країнах Європи: Австрії, Бельгії, Греції, Нідерландах, Іспанії, Швейцарії, Об'єднаному Королівстві Британії та Північної Ірландії. Пакет дає можливість спілкуватися в роумінгу з абонентами мобільного та фіксованого зв'язку України та зазначених країн Європи. Тариф діє як для вчинення, так і для прийому дзвінка.

Плата за підключення пакетної пропозиції не знімається. З користувача пакета стягується щоденна абонентна плата - 7,00 грн. Термін дії роумінг-пакета становить 10 діб з моменту його активації. Після його закінчення послуги міжнародного роумінгу надаються за стандартними тарифами.

Вконтакте
Pinterest