life модем

admin Новини зв'язку

life модем

life:) модем. Оператор мобільного зв'язку life:) повідомляє про відкриття демонстраційних майданчиків для тестування life:) модему і мобільного інтернету оператора.

Тепер всі охочі можуть відвідати центри обслуговування абонентів оператора і самостійно оцінити переваги life:) модему і якість мобільного інтернету від life:).

life:) модем - це швидкий, компактний і простий у використанні 3G-модем для мобільного інтернету, спеціально розроблений для life:). Для того щоб кожен, хто зацікавлений в придбанні мобільного life:) модему, мав можливість протестувати і оцінити його можливості, оператор відкрив демонстраційні майданчики для всіх бажаючих отримати власний досвід використання модему від оператора life:).

Денис Захаренко, директор з маркетингу life:), зазначив: «Ми вважаємо, що споживачеві, який має власний досвід використання тієї чи іншої послуги або продукту, значно легше прийняти рішення про її/його придбання. Саме для цього ми відкрили у своїх центрах обслуговування абонентів демонстраційні майданчики, де кожен бажаючий може особисто протестувати life:) модем та мобільний інтернет від life:) у дії».

На сьогодні демонстраційні майданчики для тестування мобільного інтернету від life:) відкриті в 10 центрах продажу оператора: у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові. Одесі, Сімферополі, Харкові та Чернігові.

life модем доступний як з підписанням договору, так і без. Абоненту, який планує регулярно користуватися мобільним інтернетом, вигідно вибрати life:) модем з договором за 1 гривню і отримати 1500 Мбайт всього за 69 гривень на місяць. При продовженні контракту на тарифний план «life:) модем контракт» на наступні 12 місяців, абонент може користуватися мобільним інтернетом у розмірі 1500 Мбайт всього за 51,75 грн протягом 30 днів завдяки наданню знижки 25% на щомісячну абонентську плату.

Без укладення договору можна придбати life:) модем за 299 грн і отримувати бонус протягом 6 місяців: 10 Гбайт щомісяця протягом перших 2 місяців після активації SIM-карти і 100 Мбайт щомісяця протягом наступних 4 місяців.

Вконтакте
Pinterest