Life :) спростовує звинувачення Міноборони в порушенні безпеки даних

admin Новини зв'язку

життя :) спростовує звинувачення Міноборони в порушенні безпеки данихОператор life :) надав офіційну позицію компанії щодо порушень безпеки даних в мобільних мережах, про які раніше заявляла НКРЗІ.

Як пояснили в life :), компанії нічого не відомо про наявність листа Міністерства Оборони України, адресованого регулятору НКРЗІ, в якому йдеться про нібито зафіксованих порушеннях безпеки даних в мережах операторів.

З усією відповідальністю заявляємо, що оператор мобільного зв'язку life :) у своїй роботі суворо слід українським законодавством і неухильно виконує Закон України Про захист персональних даних, оберігаючи всіма можливими способами персональні дані абонентів life :), - підкреслює керівник РR департаменту life :) Оксана Рудюк.

Оператор також повідомляє, що на сьогоднішній день не були виявлені факти зовнішнього вторгнення в мережу life :), так само як і не були зафіксовані скарги абонентів з цього питання. Більше того, планові перевірки нашої мережі регулятором не зафіксували будь-яких проблем, пов'язаних з безпекою - резюмує прес-служба оператора.

Вконтакте
Pinterest