life:) виграв суд першої інстанції у справі проти «Київстару»

admin Новини зв'язку

life:) виграв суд першої інстанції у справі проти «Київстару»Телекомунікаційна компанія «Астеліт» (life:)) виграла в Господарському суді Києва дві справи проти компаній «Київстар» і «МТС Україна» щодо інтерконекту. Про це повідомили в компанії.

Суд прийняв рішення у справі про придбання «Київстару» минулої п'ятниці, а за «МТС Україна» - у понеділок.

Нагадаємо, що Астеліт (life:)) у лютому розійшовся у поглядах на регульований державою тариф на взаємоз'єднання з МТС і «Київстаром». Останні наполягали на встановленій НКРЗ єдиною ставкою 36 коп/хв на всі мобільні мережі операторів-монополістів, а life:) вимагав на свою мережу більш високий тариф - 40коп/мін. у зв'язку з тим, що в закон «Про телекомунікації» вже були внесені зміни про операторів SMP, яких повинна визначити НКРЗ.

«Рішення суду зобов'язує операторів укласти доповнення до існуючих договорів з нами. Доповнення повинно встановлювати ставки взаєморозрахунків на асиметричною основі. Рішення суду на користь нашої позиції стало ще одним свідченням того, що такому високо конкурентному ринку як телекомунікаційний вкрай необхідні своєчасні і чітко відповідаючи ринковим реаліям галузеві регуляторні акти », - заявили в life:).

Відновлення втрачених файлів в Windows 7Скидання налаштувань TCP/IP в Windows

Вконтакте
Pinterest