Мережі LTE-A показують слабкі результати тестування

admin Новини зв'язку

Мережі LTE-A показують слабкі результати тестуванняПівденнокорейські стільникові оператори були першими в світі, хто впровадив передовий стандарт технології передачі даних LTE-Advanced, що пропонує швидкості ще вищі, ніж у звичайних LTE-мереж. Однак, як показують практичні тести, швидкості LTE-A в реальних умовах виявляються зовсім не такими високі, як це декларували виробники обладнання.

Згідно з інформацією, опублікованою в понеділок Міністерством науки, ІКТ та планування, середня швидкість передачі даних в LTE-A, розгорнутої на потужностях всіх трьох місцевих стільникових компаній - SK Telecom, KT Corp і LG Uplus - склала 47,2 Мб/с, тоді як виробники декларують швидкість більше 150 Мб/сек, а оператори в рекламі заявляються показник в 150 Мб/сек.

За даними тестування, найвищої швидкості передачі даних вдалося досягти на мережі оператора SK Telecom, вона склала 56,2 Мб/сек, тоді як у KT і LG Uplus вона склала 50,3 і 43,1 Мб/сек. Швидкість передачі в Upload - режимі і того нижче: 18, 15,3 і 13,3 Мб/сек відповідно.

Вконтакте
Pinterest