Мін'юст зареєстрував технічні умови для перенесення номерів

admin Новини зв'язку

Мін'юст зареєстрував технічні умови для перенесення номерівМіністерство юстиції України зареєструвало Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України № 617 "Про затвердження Технічних вимог до телекомунікаційних мереж України щодо забезпечення надання телекомунікаційних послуг перенесення абонентського номера та користування персональним номером". Наказ був зареєстрований 21 листопада 2012

Відзначимо, що проект наказу Держспецзв'язку про техумов для MNP був схвалений Національною комісією з питань регулювання зв'язку та інформатизації ще в кінці серпня поточного року. Він пропонує перенесення мобільних номерів з однієї мережі в іншу, а також фіксованих номерів в одній зоні нумерації. Номери з фіксованої мережі на мобільну і назад переносити не можна.

Нагадаємо, що поява в Україні послуги MNP (збереження абонентських номерів при зміні оператора) було прописано в законодавстві ще в 2010 році. За прогнозами законодавців, послуга в Україні повинна з'явитися в кінці першого кварталу 2013 року.

Вконтакте
Pinterest