79% британських дітей мають мобільні телефони

admin Новини зв'язку

79% британських дітей мають мобільні телефониМайже три чверті жителів Великобританії вважають, що дітям до дванадцяти років мобільні телефони ні до чого. При цьому 79% дітей у віці від 7 до 11 років можуть похвалитися особистим стільниковим апаратом.Опитування двох тисяч чоловік, проведене сайтом Recombu.Com, показав також, що найпоширенішими причинами, за якими батьки не хотіли б «телефонізувати» своїх нащадків, є великі рахунки за послуги, бездоглядне користування Інтернетом і брак батьківського контролю.

Втім, кожен десятий респондент зізнався, що купив би мобільний телефон своїй дитині в якості заохочення за хорошу поведінку або за успіхи в навчанні. Переважній більшості тат і мам (90%) до душі ідея оснастити дітей телефоном на випадок екстреної ситуації.

Редактор порталу Recombu.Com Ханна Буклі вважає, що батьки неодмінно повинні обговорювати з дітьми те, яка це відповідальність - мати стільниковий апарат. Крім того, тата і мами зобов'язані відразу ж розповісти дитині про обмеження у використанні телефону.

У 2010 році власним мобільним телефоном володіли 63% британських дітей до десяти років, особистим ноутбуком - 77%, ігровою консоллю - 62%, цифровим аудіоплеєром - 46%. 40% батьків дозволили дітям поставити телевізор у власній кімнаті, причому більшість дорослих зробили це зі своєю корисливою метою - щоб позбутися від суперечок, який канал дивитися.

Вконтакте
Pinterest