Мобільний трафік у мережі Київстар зріс на 26% за рік

admin Новини зв'язку

Мобільний трафік у мережі Київстар зріс на 26% за рікКиївстар відзвітував про використання абонентами компанії мобільного інтернет трафіку за 2012 рік, передає кореспондент з посиланням на прес-службу оператора.

У 4-му кварталі 2012 року мобільним інтернетом скористалося більше 11 мільйонів абонентів «Київстар». Обсяг інтернет-трафіку в мобільній мережі виріс більш ніж на чверть за рік.

У 4-му кварталі користувачі мобільного інтернету «завантажили» 1310 ТБ трафіку, що на 19% більше, ніж у попередньому кварталі. А кількість завантаженого і переданого дата-трафіку в мобільній мережі «Київстар» за весь 2012 досягла 4713 ТБ - це на 26% більше, ніж у 2011 році.

Таке зростання споживання мобільного інтернету стало можливим завдяки пакетним пропозиціям «Київстар». У 2012 році були збільшені удвічі обсяги нетарифікованих мегабайт трафіку в тарифах «Пошук», «Спілкування», «Розваги», «Безлімітний Інтернет».

«На жаль, можливості для зростання інтернет-співтовариства в Україні обмежені через відсутність у найбільших операторів мобільного зв'язку ліцензій на широкосмуговий мобільний Інтернет. У разі якщо держава вирішить, нарешті, видати операторам такі ліцензії, в Україні кількість користувачів мобільного інтернету може збільшитися вдвічі», - коментує Віталій Ворожбит, директор з розвитку, і. о. директора з маркетингу «Київстар».

Вконтакте
Pinterest