«Мобільщики» не забезпечили прямого дозвону на 112

admin Новини зв'язку

«Мобільщики» не забезпечили прямого дозвону на 112МНС домовилося з операторами мобільного зв'язку про те, що з 1 червня номер 112 буде використовуватися в їх мережах виключно як номер екстреної допомоги. Про це повідомили у відомстві.

Нагадаємо, що при дзвінках на 112 з мобільного телефону повинна йти переадресація на контакт-центр 101 МНС.

У МНС вчора повідомили, що два найбільших оператора «Київстар» і «МТС Україна» чомусь не повідомили абонентів про те, що 112 тепер має іншу функцію. «У МТС це був номер для отримання допомоги та довідкової інформації МТС для іноземних роумерів, а у« Київстару» це був сервісний номер», - повідомили в МНС.

Зараз при дзвінках на 112 з номера «Київстару» абонент потрапляє на лінію порятунку «Київстар», де через голосове меню абонент може потрапити, набравши додатковий номер, на одну із служб порятунку, а також дізнатися додаткову інформацію про поповнення рахунку і пр.

У МТС номер 112 працює з перебоями. «Вибачте, напрям перевантажено», - говорить автовідповідач в більшій частині випадків. Коли дзвінок проходить, абонент знову-таки потрапляє в голосове меню МТС, де йому пропонується вибрати екстрену службу.

Пряма переадресація на 101 не відбувається.

Вконтакте
Pinterest