«МТС» почав доплачувати абонентам за дзвінки з номерів life

admin Новини зв'язку

«МТС» почав доплачувати абонентам за дзвінки з номерів lifeОператор мобільного зв'язку «МТС Україна» змінив умови послуги «Прибутковий МТС» з бонусами за вхідні дзвінки на основний грошовий рахунок. Про це повідомили в прес-службі компанії.

З 15 вересня користувачі послуги будуть отримувати бонус за вхідні дзвінки не тільки від абонентів «Київстар» (у тому числі, і Beeline), а й абонентів "Астеліту" (ТМ life:). Розмір бонусу становить 0,3 грн. за хвилину вхідного дзвінка.

Нагадаємо, що зараз існує два варіанти тарифікації в рамках тарифу «Простий МТС». У першому випадку, абоненти отримують як бонус на додатковий грошовий рахунок по 0,6 грн. за кожну хвилину розмови при вхідних дзвінках від всіх операторів (окрім «МТС Україна»). Вихідні дзвінки на всі напрямки по Україні також тарифікуються по 0,6 грн./хв.

Якщо абонент підключає послугу «Прибутковий МТС», йому нараховуються гроші на основний грошовий рахунок у розмірі 0,3 грн. за хвилину вхідних дзвінків від абонентів «Київстар», Beeline і life:). Тариф на вихідні дзвінки в мережі «МТС» складає 0,3 грн./хв. Вартість дзвінків на інші мережі по Україні становить 0,6 грн./хв.

Щоб безкоштовно підключити послугу «Прибутковий МТС», необхідно відправити SMS з цифрою 1 на номер 1025 (для відключення - з цифрою 0 на той же номер).

Вконтакте
Pinterest