МТС пропонує дачникам забути про лопату і вийти в інтернет

admin Новини зв'язку

МТС пропонує дачникам забути про лопату і вийти в інтернетОператор запустив новий тарифний план «Дачний інтернет 3G», завдяки якому переглядати веб-сторінки можна по копійці за мегабайт. А тим, хто тільки хоче отримати бездротовий інтернет «МТС Коннект 3G», стане легше це зробити, адже пристрої стали дешевше.

Скористатися новим тарифним планом «Дачний інтернет 3G» можна вже з 15 квітня. Його особливістю є низька ціна кожного мегабайта і оплата тільки за той час, коли абонент користується інтернетом. Після підключення до тарифу і виходу в інтернет з абонентського рахунку списується 5 гривень і нараховується 500 МБ трафіку щодобово. Ця сума знімається тільки при користанні послугою протягом доби. Якщо ж користувачеві виявиться недостатньо виділених 500 МБ, тоді ціна кожного мегабайта трафіку буде коштувати всього одну копійку.

Щоб підключитися до нового тарифу, потрібно або придбати стартовий пакет в магазинах МТС або дилерських торгових точках (вартість - 60 грн, при цьому на рахунку буде 20 грн), або перейти з діючих пропозицій. Перша міграція з тарифів «Простий Коннект» і «МТС Коннект без обмежень» - безкоштовна. Перейти на «Дачний Інтернет 3G» можна самостійно - скориставшись послугою «Інтернет-Помічник» або замовивши зміну тарифу в Центрі обслуговування абонентів за номером 111 (з мобільного МТС).

Вконтакте
Pinterest