МТС спростовує чергову компрометуючу SMS-розсилку

admin Новини зв'язку

МТС спростовує чергову компрометуючу SMS-розсилкуМТС спростовує SMS-розсилку з сумнівними закликами з номерів оператора українським військовим у зоні конфлікту. Про це оператор повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Так, оператор перевірив і спростував інформацію про масові розсилання 15 квітня з номерів МТС українським військовим з проросійськи закликами.

Враховуючи, що автор таких заяв на наше прохання досі не надав будь-якої додаткової або підтверджує інформації, підлягає сумніву сам факт існування такої розсилки, інформація є неправдивою, а звинувачення МТС безпідставні, - пише МТС.

Оператор підкреслює, що гарантує захист персональних даних абонентів, адже МТС працює не тільки в українському, а й у міжнародному правовому полі.

МТС також просить абонентів негайно повідомляти компанію при виникненні незрозумілих SMS-розсилок і не поширювати неперевірену інформацію навмисне.

Нагадаємо, як писала редакція, подібна розсилка мала місце в центрі Києва під час лютневих подій, коли абонентам усіх операторів приходили SMS про реєстрацію як учасників акцій протесту.

Вконтакте
Pinterest