Оператор МТС-Україна підготував мережу до новорічних привітань

admin Новини зв'язку

Оператор МТС-Україна підготував мережу до новорічних привітаньОператор мобільного зв'язку МТС Україна завершив роботи по підготовці своїх мереж до новорічних та різдвяних свят. Про це повідомила прес-служба оператора.

Експерти очікують, що цього року для поздоровлень абоненти будуть активніше використовувати мобільний інтернет, багато в чому завдяки зростанню кількості смартфонів у мережі МТС.

Збільшити стабільність роботи мережі в умовах підвищеного обсягу трафіку також дозволить спеціальний режим роботи мережі. Так, з 24 грудня до 2 січня, і з 6 по 8 січня 2013 у МТС введено мораторій на проведення робіт з розширення, модернізації та зміни конфігурації мережі та інформаційних систем. У Новорічну ніч і на Різдво буде також призупинена розсилка інформаційних SMS, щоб звільнити мережу для передачі вітальних повідомлень.

Для користувачів послуги «МТС Коннект 3G» оператор почав реалізовувати програму підвищення якості CDMA-мережі ще з початку 2012 року. За рік компанія збільшила ємність близько 400 існуючих базових станцій по всій території України і встановила близько 200 нових станцій.

Вконтакте
Pinterest