МТС-Україна ввела новий тариф і пакети послуг Телематика для бізнесу

admin Новини зв'язку

МТС-Україна ввела новий тариф і пакети послуг Телематика для бізнесуОператор мобільного зв'язку «МТС Україна» ввела новий тарифний план і ряд пакетних послуг «Телематика» для бізнес-абонентів.

Як розповіли в компанії, тарифний план «Телематика» в першу чергу призначений для використання в обладнанні класу M2M (Machine To Machine), яке дозволяє обмінюватися інформацією між різними пристроями без участі людини.

Абонентська плата в тарифному плані становить 5 грн./Міс., За яку в тариф щомісяця включаються 5 МБ для передачі даних за допомогою EDGE/GPRS.

Передача даних по СSD-каналу і голосові виклики тарифікуються - по 0,1 грн/хв. всередині мережі «МТС-Україна», 0,6 грн/хв. - На номери інших мобільних операторів та 1 грн. за хвилину дзвінка на міські номери. У пакеті використовується посекундна тарифікація і відсутня плата за з'єднання. Відправлення SMS на номери «МТС» в межах України обійдеться в 0,25 грн.

У компанії також відзначили, що розширити можливості тарифу «Телематика» можна за рахунок підключення додаткових послуг.

Вконтакте
Pinterest