МТС Україна заявляє про сплановане цькування

admin Новини зв'язку

МТС Україна заявляє про сплановане цькуванняМТС Україна заявляє про те, що стосовно оператора в Україні запущена спланована інформаційна кампанія, мета якої - дискредитувати оператора зв'язку, завдати шкоди його діловій репутації, і, в кінцевому рахунку, - створити ризики для успішної діяльності компанії в Україні.

Зокрема, останнім часом у ряді українських ЗМІ поширюється інформація про те, що МТС Україна нібито не вживає належних заходів щодо захисту персональних даних своїх абонентів. За даними ЗМІ, подібні заяви поширюють чиновники, які працювали в державних органах зв'язку при попередньому керівництві країни і в даний час відправлені у відставку.

МТС Україна категорично спростовує подібні звинувачення як наклепницькі та невідповідаючі дійсності - поширювані повідомлення та матеріали засновані на підтасовуванні, брехливому і навмисному спотворенні фактів. У наявності спроби створити негативний інформаційний фон навколо діяльності компанії, - заявляє оператор.

Компанія відзначає, що МТС Україна, 49% акцій якої належить інвесторам із США, Західної Європи та Азії, діє в суворій відповідності до законодавства України та Сполучених штатів, і вживає всіх заходів щодо захисту персональних даних своїх абонентів і забезпечення безпеки своєї мережі. Діяльність компанії відповідає міжнародним нормам і стандартам якості, що підтверджується регулярним міжнародним аудитом, - підкреслює МТС.

Також МТС Україна заявляє, що буде вживати заходів щодо припинення інформаційної атаки проти компанії на місцевому та міжнародному рівнях, включаючи звернення в міжнародні судові інстанції.

Вконтакте
Pinterest