МТС Україна запустив систему онлайн самообслуговування Мій МТС

admin Новини зв'язку

МТС Україна запустив систему онлайн самообслуговування Мій МТСМій МТС - це нова система самообслуговування для абонентів контрактної та передплаченої форми обслуговування, яка дозволяє стежити за станом рахунку, управляти послугами і налаштовувати тариф під індивідуальні потреби. Мій МТС замінить існуючий Інтернет помічник і значно розширить можливості абонентів, оскільки, на відміну від свого попередника, Мій МТС володіє більшою функціональністю.

Система надає абонентам можливість в режимі онлайн контролювати витрати по своїх номерах, поповнювати рахунок, змінювати тарифні плани, підключати/ відключати послуги, налаштовувати переадресацію, відновлювати/блокувати SIM-карту, отримувати деталізацію дзвінків, керувати програмою лояльності МТС Бонус і перевіряти PIN1/PIN2/PUK1/PUK2.

Мій МТС забезпечує конфіденційність передачі даних і має високий рівень безпеки. Вся інформація передається по захищеному SSL-каналу з використанням 128-бітного шифрування. Крім того, в системі реалізовані додаткові функції захисту, такі як автоматичне відключення, якщо абонент не виробляє активних дій більше 20 хвилин; а також функція відображення дати, часу і IP-адреси входів в систему.

Щоб скористатися Мій МТС, необхідно пройти по посиланню my.mts.ua і зареєструватися. Користування системою надається абонентам безкоштовно.

Вконтакте
Pinterest