МТС відзвітував про розширення покриття мережі

admin Новини зв'язку

МТС відзвітував про розширення покриття мережіОператор підвів підсумки про роботи, які він виконав з 1 січня по 31 березня 2013 року в рамках програми з поліпшення якості зв'язку та розширення зони радіопокриття. За цей час «МТС Україна» встановила і ввела в експлуатацію 18 базових станцій (БС) GSM. Всього ж протягом 1 квартал 2013 року ємність існуючої мережі збільшили на 101 БС.

Базові станції для діючого покриття були змонтовані і здані в експлуатацію в Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Сумській, Полтавській, Херсонській, Черкаській, Київській областях та АР Крим. При цьому акцент при плануванні мережі був зроблений не тільки на голосові послуги, а й на сервіси передачі даних.

Крім того, МТС також підвищила ємність своєї CDMA-мережі на 30%. Поліпшення торкнулися всіх існуючих БС по всій території України, що дозволить без втрати швидкості передачі даних обслуговувати в мережі в 2-3 рази більшу кількість абонентів сервісу «МТС Коннект 3G».

Одночасно з цим оператор провів роботи з покращення мережі для користувачів інтернету за стандартом EDGE/GPRS. Для цього в кількох областях України впровадили технологію GB over IP, яка дозволила підвищити швидкість мобільного доступу в інтернет в середньому на 15-20% для кожного абонента.

Про своєчасність проведеного збільшення говорить статистика використання цієї широкосмугової бездротової послуги. Так, торік загальний обсяг мобільного трафіку в мережі «МТС Україна» досяг показника 10 петабайт. Це на 27% більше, ніж за аналогічний період позаминулого року, і в 2,5 рази більше, ніж у 2010 році. Абоненти EDGE теж ставлять рекорди українського ринку, споживаючи по 140 МБ трафіку щомісяця.

Вконтакте
Pinterest