МТС завершує будівництво Київського кільця

admin Новини зв'язку

МТС завершує будівництво Київського кільцяМТС завершив будівництво сегмента транспортної мережі в Києві - Київського кільця, завдяки чому пропускна здатність мережі оператора в столиці збільшилася в два рази, передає кореспондент з посиланням на прес-службу оператора.

В рамках проекту МТС посилила існуючу транспортну мережу в Києві чотирма новими вузлами і змінила конфігурацію існуючих вузлів. Крім того, фахівці підключили нові оптичні канали та інтегрували оновлене міське кільце в існуючу DWDM-мережу. У результаті пропускна здатність була збільшена в два рази, що дозволить без додаткової модернізації в перспективі оперативно перевести мережу в режим 3G - пояснюють в МТС.

За прогнозами компанії після видачі МТС ліцензії на технології UMTS, зростання мобільного інтернет-трафіку може досягти 80-100 % на рік. У зв'язку з цим компанія вирішила заздалегідь розпочати будівництво DWDM - кільця для подальшого забезпечення хорошого ресурсу пропускної здатності операторської мережі.

Роботи з підключення проводилися за підтримки компанії Пріоком, яка виступила технічним підрядником. Про вартість будівництва Київського кільця не повідомляється.

 

Вконтакте
Pinterest