На «Донбас Арені» «підрихтували» мобільний зв'язок

admin Новини зв'язку

На «Донбас Арені» «підрихтували» мобільний зв'язок«МТС Україна» завершила проект покриття мобільним зв'язком стадіону «Донбас Арени» із застосуванням indoor-рішення. Про це повідомили в компанії.

«Вся справа в тому, що відмінною особливістю «Донбас Арени» є незвичайне дизайнерське рішення - ефект летючого даху - стадіон за формою нагадує" літаючу тарілку». І за висновком наших технічних фахівців, така конструкція стадіону не дозволяє забезпечити якісне покриття мобільним зв'язком і достатню ємність мережі на території арени без застосування системи», - заявив директор Східного територіального управління «МТС Україна» Сергій Шейка.

За його словами, під час проведення заходів зростання трафіку в цьому районі, в порівнянні з «годинами найвищого навантаження» (ГНН) у звичайні дні, був величезним - в 10-20 разів більше. «Ми почали роботи з монтажу indoor-системи взимку минулого року, і на початку травня цього року повністю змонтували її й запустили в тестову експлуатацію», - відзначає управлінець.

На стадіоні встановлено дуже багато передавачів: в максимальній комплектації їх 96. Передбачається, що рано чи пізно, всі вони будуть задіяні. На період тестової експлуатації МТС починала з 56 передавачів. Потім, проаналізувавши трафік, трохи додала - стало 63 передавача. А перед святкуванням 75-річчя «Шахтаря» компанія довела ємність до 71 передавача. Судячи зі статистики МТС, поки цього достатньо.

«Але при необхідності ми зможемо інтегрувати в цю систему решту, 25 передавачів - довести до максимально можливої ​​в цій конфігурації ємності. В разі необхідності ми зможемо провести її апгрейд: замінити стійки, і в результаті збільшити ємність з 96 передавачів до 144», - розповів заступник директора ТУ з технічних питань «МТС Україна» Ігор Мисник.

Indoor-рішення-це спеціальна локальна система бездротового зв'язку з застосуванням додаткових передавачів і репітерів, що використовується в місцях, де радіосигналу від звичайних базових станцій мережі не достатньо.

Вконтакте
Pinterest