На Великдень абоненти «Київстар» надіслали майже 450 тис. вітальних MMS

admin Новини зв'язку

На Великдень абоненти «Київстар» надіслали майже 450 тис. вітальних MMSНа Великдень 2012 клієнти «Київстар» привітали своїх близьких 267 млн. разів. Про це повідомила прес-служба компанії.

В «Київстар» відзначили, що особливою популярністю серед клієнтів 15 квітня користувалися SMS-повідомлення. У порівнянні зі звичайним днем року клієнти оператора відправили текстових повідомлень в 5 разів більше - понад 50 млн. Цей обсяг також перевищив показник попереднього року на 8 млн. повідомлень - в 2011 році клієнти «Київстар» надіслали близько 42 млн. SMS.

Кількість MMS-повідомлень у свято зросла в 3 рази - майже до 447 тис. MMS. Дзвінків на Великдень прозвучало 217 млн.

Найбільш піковим часом щодо поздоровлень 15 квітня стало 11:00 ранку. Саме в тоді клієнти «Київстар» найбільш активно вітали своїх рідних і друзів. В цей час кількість відправлених SMS збільшилося більш ніж в 10 разів, MMS - в 4 рази (в порівнянні з часом найвищого навантаження в звичайні дні).

Щодо користування мобільним інтернетом - обсягу передачі даних за технологією EDGE/GPRS, - то в святкові дні клієнти «Київстар» отримали і передали майже 16,5 ТБ даних (14-15ТБ зазвичай).

Вконтакте
Pinterest