Нацрада перевірить київську "Волю" і "Кабельне телебачення міста" з Чернівців

admin Новини зв'язку

Нацрада перевірить київську "Волю" і "Кабельне телебачення міста" з ЧернівцівНа засіданні 18 лютого Національний рада прийняла рішення призначити позапланову перевірку діяльності товариства з обмеженою відповідальністю "Кабельне телебачення міста", м. Чернівці, з метою перевірки дотримання ним вимог частини четвертої статті 35 та частини п'ятої статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення". Про це повідомляє кореспондент з посиланням на офіційний сайт Національної ради з питань ТБ і РМ.

За результатами моніторингу, проведеного 9 січня цього року, зафіксовано ознаки порушення компанією згаданого закону, оскільки з'ясовано, що керівник телекомпанії Куляк В.П. звільнений з посаді 26 жовтня 2012 року. Однак станом на 6 лютого 2013 заява від телекомпанії про переоформлення ліцензії до Національної ради не надходило. Також моніторингом встановлено, що без дозволу транслюються 26 програм, при цьому не транслюються 23 програми, передбачені ліцензією.

Позапланова перевірка також стосуватиметься і діяльності товариства з обмеженою відповідальністю "Воля-кабель" у м. Києві. Таке рішення регуляторного органу обумовлено неодноразовими зверненнями громадянина Малишева та прийнято з метою з'ясування фактів, викладених у його скаргах. З цією метою Нацрада перевірить дотримання компанією умов ліцензії в частині території розташування (прийому) багатоканальної телемережі, оператора телекомунікацій та вимог частин першої, третьої, п'ятої, сьомої статті 39 Закону "Про телебачення і радіомовлення".

Вконтакте
Pinterest