Невірно налаштований інтернет від МТС привів до боргу в 17 тис грн

admin Новини зв'язку

Невірно налаштований інтернет від МТС привів до боргу в 17 тис грнДо редакції «proIT» надійшла інформація про ще одне утворення величезного боргу за телеком-послуги, який став несподіванкою для абонента. У даному випадку, контрактному абоненту МТС прийшло повідомлення про заборгованість за тарифом «MTС Ultra» в розмірі понад 17 тис. грн. з причини користування послугою WAP-інтернет.

21.04.2013 абонент оформив заяву на перехід з передплаченої послуги мобільного зв'язку компанії «МТС-Україна» на контрактне обслуговування і через дилера «МТС-Україна» ТОВ «СВП ПЛЮС» уклав договір про надання послуг мобільного зв'язку. Тариф був обраний GSM «MTС Ultra», згідно з яким за щомісячну абонентську плату в розмірі 300 грн абоненту надається Нетарифікований безлімітний мобільний GPRS-Інтернет.

Абонент 22.04.2013 звернувся до дилера для налаштування мобільного GPRS-Інтернету через недостатність знань і досвіду в підключенні подібних послуг.

Через місяць абонент отримав повідомлення від дилерів про заборгованість в розмірі понад 17 тис. грн. Як пояснили абоненту, причиною заборгованості стало використання WAP-Інтернету, а не GPRS-Інтернет, як передбачено в тарифі GSM «MTС Ultra». Вартість 1 Мб WAP-Інтернету становить 19 грн.

У той же день абонент написав скаргу в компанію «МТС-Україна» про необгрунтованість нарахування заборгованості, так як абонент уклав договір на підключення до тарифу GSM «MTС Ultra», де мобільний інтернет є безлімітним і нетарифікованих, а йому фактично підключили WAP-послугу, яку він не замовляв.

У червні абонент отримав листа від керівника Відділу по роботі з письмовими зверненнями «МТС-Україна», в якому повідомлялося, що заборгованість абонента становить 17301,49 грн. (З урахуванням податків і зборів), при цьому компанія «МТС-Україна» прийняла рішення скорегувати рахунок абонента шляхом списання заборгованості в розмірі 30% (4090,56 грн. Без ПДВ та ПФ) і розстрочити борг в сумі 12392,82 грн. на 6 місяців.

«Боржник» абсолютно не згоден з рішенням МТС і просить компанію списати 100% заборгованості, так як, за словами абонента, «дилер і оператор компанії «МТС-Україна» ввів абонента в оману з приводу наданої послуги та вартості тарифу, що є нечесною підприємницькою практикою».«Мені, як споживачу послуг мобільного зв'язку, належним чином не було роз'яснено, що мій мобільний телефон підключений не до мобільного GPRS-Інтернет, а до іншої дорогої послуги - WAP-GPRS. Мені також не було надано повна інформація про послугу GSM «MTС Ultra», так як в тарифі GSM «MTС Ultra», який розміщений на офіційному веб-сайті компанії, відсутня послуга WAP-GPRS, а дилер компанії «МТС-Україна» не роз'яснив , що її можуть надати окремо, тобто поза тарифу GSM «MTС Ultra». Крім того, мені стало відомо про тариф WAP-GPRS тільки тоді, коли була нарахована необгрунтована заборгованість », - пояснює абонент МТС.

У відповідному листі МТС вказує, що 23.04.2013 оператор компанії подзвонив абоненту з вичерпною інформацією по даному тарифу і запропонував відключити послугу платного інтернету, чим абонент не скористався (скан-копія вище).

На початку серпня абонент МТС отримав повторний рахунок за телекомунікаційні послуги оператора з сумою заборгованості 17365,25 грн. Тобто, фактично 30% знижка і розстрочка боргу на півроку була скасована.

На даний момент достовірно невідомо, що насправді послужило причиною виникнення величезної заборгованості абонента МТС - чи то некомпетентність, чи то умисність дій дилера МТС в налаштуванні послуг, а можливо й інші причини.

Вконтакте
Pinterest