НКРЗІ внесла зміни до Регламенту аматорського радіозв'язку

admin Новини зв'язку

НКРЗІ внесла зміни до Регламенту аматорського радіозв'язкуНа засіданні, яке відбулося 4 квітня, Нацкомісія схвалила проект рішення про внесення змін до Регламенту аматорського радіозв'язку України, затвердженого рішенням НКРЗІ від 21.10.2010 № 475 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції 18.02.2011 за № 205/18943, передає кореспондент з посиланням на прес-службу Нацкомісії.

Зміни до Регламенту внесені у зв'язку з прийняттям постанови Кабміну від 05.09.2012 № 838 «Про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України» та набранням чинності Закону України від 17.11.2011 № 4061 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця». Розроблений Комісією документ створить правові основи функціонування радіоаматорства в Україні і призведе Регламент у відповідність до вимог чинного законодавства України, а також міжнародних рекомендацій щодо функціонування та розвитку радіоаматорського руху.

Прийняття даного документа сприятиме створенню необхідних умов для самореалізації громадян України у сфері радіоаматорства і радіоспорту, підвищення їх навичок у проведенні переговорного радіозв'язку, передачі різних даних і технічних досліджень, розвитку навичок радіоаматорства і радіоспорту серед дітей та молоді в радіогуртках і радіоклубах, можливості використання радіоаматорського зв'язку, у разі, коли звичайні засоби зв'язку тимчасово вийшли з ладу або можуть бути використані для оповіщення і зв'язку у надзвичайних ситуаціях.

Нова редакція Регламенту дозволить українським радіоаматорам на рівних боротися за високі місця на міжнародних змаганнях з радіоспорту, підвищуючи імідж України як держави розвинених радіотехнологій.

Проект документа буде направлено Нацкомісією для узгодження в центральні органи виконавчої влади відповідно до вимог чинного законодавства.

Вконтакте
Pinterest