Новорічні подарунки від МТС

admin Новини зв'язку

Новорічні подарунки МТСОператор мобільного зв'язку МТС голошує старт декількох новорічних акцій, учасники яких можуть отримати безліч подарунків.

МТС до нового року підготував кілька сюрпризів для відвідувачів порталів WAP.MTS.COM.UA, www.GAMEon.mts.com.ua та користувачів послуги GOOD'OK.

Новорічні подарунки на WAP.MTS.COM.UA

На мобільному порталі WAP.MTS.COM.UA абоненти можуть завантажувати музику, картинки, відео, ігри та інший контент, оплачуючи тільки використаний WAP-трафік. Вони також можуть відповідати на питання святкового конкурсу про Новий рік або накопичувати бали, полюючи на банер з Сантою, і отримувати за це безліч подарунків.(Новина  - Мільйони жителів Москви залишилися без мобільного зв'язку)

Крім того, в період новорічних свят відвідувачів WAP.MTS.COM.UA чекають:

  • ТОП-чарти кращого контенту за 2010 рік - музика, java-ігри, графіка, відео (скачати контент  абоненти можуть, оплачуючи лише WAP-трафік);
  • новорічні хіти, якими можна прикрасити свій телефон;
  • найкращі святкові ігри і корисні java-додатки для телефону;
  • вітання та листівки для друзів, найкращі збірники SMS до всіх зимових свят;
  • Гороскопи та прогнози на наступний рік;

Ялинкові гонки на порталі GAMEon

Граючи в нову яскраву гру на порталі www.GAMEon.mts.com.ua, суть якої полягає в швидкісному  "Вирощуванні" ялинок, абонент МТС, який досягне найбільших ялинкових висот отримає в подарунок стильний ноутбук Samsung. Володарям другого та третього місця дістануться в подарунок портативні ігрові приставки Sony PlayStation Portable (PSP). А учасники, що зайняли місця в рейтингу з четвертого до десятого, отримають картки поповнення мобільного рахунку на 100 грн.

Новорічна музика і поздоровлення на Музичному центрі

Протягом акції абоненти МТС можуть зателефонувати за номером 444, вибрати і замовити рінгтон  чи мелодію GOOD'OK, або надіслати таку мелодію в подарунок іншому абоненту. За кожен дзвінок із замовленням мелодії абоненту нараховується 1 бал. Бали впливають на рейтинг абонента: чим їх більше, тим вище місце в рейтингу акції.

По закінченню акції буде визначений переможець - абонент з найвищим рейтингом. Він отримає в подарунок плеєр iPod touch. Срібний і бронзовий призери стануть власниками плеєрів iPod shuffle.

Крім усього іншого, в період новорічних свят, зателефонувавши за номером 444, абонент може отримати іменне привітання з Новим роком. Тому тепер абоненти МТС мають можливість відправити музичне привітання з ім'ям людини, яку вони бажають привітати.

Вартість дзвінка за номером Музичного центру 444: плата за з'єднання - 7,00 грн, хвилина розмови - 1,60 грн. У залежності від тарифу, який встановлений для мелодії GOOD'OK, вартість замовлення мелодії складає 5 грн, 7 грн. або 9 грн. Тарифи в гривнях з урахуванням ПДВ станом на 01.12.2010. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. При користуванні порталом WAP.MTS.COM.UA оплачується WAP-трафік згідно тарифного плану абонента. Детальна інформація про умови проведення Акції надається на порталах www.mts.com.ua і wap.mts.com.ua. Під подарунком мається на увазі право переможця отримати товар з наданого переліку за ціною 1,20 грн. з ПДВ.

Вконтакте
Pinterest