Оператор AT&T блокує роботу Apple SIM

admin Новини зв'язку

Оператор AT&T блокує роботу Apple SIMЯк повідомлялося раніше, в нових моделях планшетів iPad Air 2 і iPad Mini 3 реалізована функція Apple SIM. Встановлена ​​в них SIM-карта містить дані для декількох операторів стільникового зв'язку. Завдяки цьому користувач може змінити оператора або тариф в настройках планшета без необхідності змінювати SIM-карту.

Але це благе починання зустріло опір з боку операторів. Нагадаємо, в SIM-карті від Apple зареєстровані дані операторів AT&T, Sprint, T-Mobile і EE. І в мережах трьох з них карта Apple SIM працює належним чином. Але оператор AT&T виявився не в захваті від можливості втрачати абонентів і вирішив блокувати SIM-карту тільки для своєї мережі. При спробі вибрати оператора AT&T в меню планшета користувач отримує наступне повідомлення: Після завершення активації ця карта Apple SIM в подальшому може бути використана тільки з AT&T. Якщо в майбутньому ви захочете змінити оператора, вам потрібна нова карта Apple SIM.

І дійсно, після активації AT&T вибрати іншого оператора уже не вдається. При спробі такої дії виникає повідомлення про помилку.

Вконтакте
Pinterest