Операторів зобов'яжуть не накручувати хвилини і дозволити дзвонити за рахунок друзів

admin Новини зв'язку

Операторів зобов'яжуть не накручувати хвилини і дозволити дзвонити за рахунок друзівНаціональна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації хоче зобов'язати операторів при здійсненні розрахунків із споживачами враховувати лише повні тарифні одиниці. Про це йдеться в законопроекті, розробленому НКРЗІ.

Зараз це визначення в законі розмито: «У разі якщо оператор, провайдер телекомунікацій встановлює плату за телекомунікаційні послуги згідно з погодинними тарифами, то при розрахунках із споживачами він зобов'язаний враховувати лише повні тарифні одиниці часу".

Пропонується таке формулювання: «Оператор телекомунікацій при здійсненні розрахунків із споживачами за отримані телекомунікаційні послуги зобов'язаний врахувати тільки повні тарифні одиниці".

Крім того, операторів хочуть зобов'язати надавати глобальну телекомунікаційну послугу «Виклик за рахунок абонента» споживачеві виключно за рахунок замовника послуги та безкоштовно для абонента незалежно від технології надання цієї послуги. Цей пункт теж є в законопроекті.

Вконтакте
Pinterest