Оператору Life :) видали третій мобільний код 073

admin Новини зв'язку

Оператору Life :) видали третій мобільний код 073Третьому за величиною мобільному оператору України «Астеліт» (life :)) видали новий код 073 для надання послуг стільникового зв'язку на території країни. Наявність нового коду забезпечує більшу кількість нових номерів life :), що в свою чергу дозволяє оператору запропонувати більший вибір персональних номерів новим абонентам. Код 73 з'явиться в стартових пакетах для абонентів контрактної та передоплатної форм обслуговування вже в грудні місяці.

Протягом багатьох років life :) був представлений на ринку України двома брендовими кодами - 63 і 93, причому в перші роки оператор пропонував номера, які починалися з коду 63, а другий код був отриманий тільки в серпні 2008 року. Разом з тим, швидке зростання абонентської бази (мільйон нових абонентів щорічно впродовж останніх декількох років) і збільшення різноманітності тарифних пропозицій підштовхнули компанію до розширення номерний бази. В результаті Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), надала оператору Національний код напряму (NDC) - 73.

Нагадаємо, що в Україні передбачено 99 мережевих кодів і цей ресурс майже вичерпано. Частина кодів використовується для спеціальної короткої нумерації, зокрема, для потреб аварійних і довідкових служб, 27 кодів привласнені місцевим мережам за кількістю регіонів. Найбільшими користувачами номерного ресурсу є мобільні оператори. «Київстар» має п'ятьма національними кодами мобільного зв'язку (067, 097, 096, 098, 068, МТС - чотирма (050, 066, 095, 099), «Астеліт» (life) - двома (063, 093), «Телесистеми України» (PEOPLEnet) -092, «Інтертелеком» - 094, «Трімоб»- 091.

Вконтакте
Pinterest