PEOPLEnet поміняв біллінг і пообіцяв постраждалим компенсацію

admin Новини зв'язку

PEOPLEnet поміняв біллінгCDMA-оператор PEOPLEnet «Телесистеми України» повністю перейшов на білінгову систему CST Invest, розроблену власними програмістами.

Відзначимо, що до останнього часу мережа «Телесистем України» працювала на білінгу російської компанії «Петер Сервіс». «Він погано працював, і нам довелося піти з нього. Були періоди, коли його обслуговували вручну близько 50-ти чоловік. Момент переходу, на жаль, гладким не був», - заявив Пайкін.

Безпосередньо перехід відбувся в кінці минулого тижня. В результаті у багатьох абонентів відбулося помилкове списання коштів з рахунку, про що вони писали.

«Ми все виправимо. Ми розуміємо свою провину. Коли закінчимо виправляти, то зробимо якісь подарунки тим людям, які постраждали », - сказав Пайкін. Мова йде про бонусних хвилинах і бонусному трафіку.

За словами глави компанії, вони вже отримали близько 100-120 офіційних скарг. «Але у нас розрахунковий день двадцятого. Хтось, може, з абонентів не знає про те, що у нього сталося з рахунком. Тому у нас йде зараз глобальна повторна перевірка, щоб до цієї дати постаратися вийти без помилок», - розповідає Пайкін.

Нову систему білінгу буде обслуговувати всього 5 чоловік.

Компанія CST-Invest почала працювати під брендом PEOPLEnet ще в 2007 році. Раніше вона надавала послуги під ТМ NewTone. Це був п'ятий за обсягом абонентської бази CDMA-оператор України, який обслуговує більше 14 тис. абонентів у Дніпропетровську та Кривому Розі. і Але у «Телесистем» CST-Invest згодом виявилися спільні акціонери, які об'єднали компанії. Повне злиття завершилося недавно.

«Петер-Сервіс» - розробник білінгових систем для операторів зв'язку. Компанія заснована в 1992 році в Санкт-Петербурзі, Росія. Її акціонерами є ВАТ «Телекомінвест» і ComplusResources Limited.

Сьогодні клієнтами компанії є понад 50 операторів у Росії, СНД і Європі, в числі яких такі лідери телекомунікаційного ринку, як Ростелеком, Північно-Західний Телеком, Міжрегіональний Транзит Телеком, Мегафон, Київстар, MobiFon, Мобільні ТелеСистеми, Скайлінк, Петерстар.

Вконтакте
Pinterest