Перша хвилина розмови в Google Hangouts буде безкоштовною при дзвінках в деякі країни

admin Новини зв'язку

Перша хвилина розмови в Google Hangouts буде безкоштовною при дзвінках в деякі країниКомпанія Google повідомила, що в додатку Hangouts тепер можна отримати безкоштовно першу хвилину міжнародного дзвінка.

Відзначимо, дзвінки між користувачами Hangouts є повністю безкоштовними. В даному випадку мова йде про скоєння дзвінків з додатку Hangouts на мобільний або стаціонарний телефонний номер. Завдяки новій пропозиції кожні перші 60 секунд є безкоштовними, а оплата починає стягуватися лише з 61-ої секунди. Якщо ж встигнути сказати все найголовніше менш ніж за одну хвилину, то дзвінок буде зовсім безкоштовним. Однієї хвилини може бути цілком достатньо, щоб передати важливе повідомлення або привітати когось зі святом. Однак для здійснення дзвінка все ж необхідно мати певний залишок грошей в свого облікового запису Google, поповнення можна здійснити з банківської карти.

Скористатися безкоштовною першої хвилиною можна при здійсненні дзвінка в 25 країн. До цього переліку увійшли Австралія, Бельгія, Бразилія, Канада, Китай, Домініканська Республіка, Франція, Німеччина, Індія, Індонезія, Ірландія, Італія, Японія, Мексика, Нідерланди, Норвегія, Перу, Польща, Росія, Південна Корея, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США. При цьому одночасно можна дзвонити лише одному абоненту. Також наголошується, що при великій кількості дзвінків в день ця акція може не поширюватися на деякі з них. Скористатися акцією можна до кінця 2014 року.

 

Вконтакте
Pinterest