Першу мережу 4G в Латинській Америці створюють Nokia Siemens Networks і SKY

admin Новини зв'язку

Першу мережу 4G в Латинській Америці створюють Nokia Siemens Networks і SKYМережа TD-LTE і абонентські пристрої забезпечать фіксований бездротовий широкосмуговий доступ абонентам в Бразилії.

Компанія SKY, найбільший в Бразилії оператор кабельного та супутникового телебачення, здійснила запуск послуг бездротового широкосмугового доступу з використанням технологій четвертого покоління (4G). Nokia Siemens Networks є єдиним постачальником рішень для цього запуску і надає готову мережу TD-LTE (мережа стандарту Long Term Evolution, що працює в режимі дуплексної передачі з поділом за часом) - першу в Латинській Америці

Першими в Латинській Америці скористатися послугами бездротового широкосмугового доступу зможуть абоненти компанії SKY в місті Бразиліа. В майбутньому компанія планує розгорнути подібні послуги для нових користувачів в інших містах Бразилії та країнах Латинської Америки.

TD-LTE являє собою технологію мобільного широкосмугового доступу четвертого покоління (4G). Вона дозволить компанії SKY забезпечити високу пропускну здатність при передачі даних в поєднанні з високою надійністю, а клієнти зможуть скористатися перевагами цілого ряду нових інноваційних мультимедійних додатків і послуг.

"Ми пишаємося тим, що стали найпершим оператором, що впровадив в Бразилії бездротовий широкосмуговий доступ завдяки розгортанню мережі TD-LTE, - повідомив Луїз Едуардо Баптіста (Luiz Eduardo Baptista), генеральний директор SKY. - Для реалізації наших планів по створенню мережі 4G нам був необхідний партнер, що володіє великими знаннями і досвідом, чиї рішення дійсно допомогли б нам підняти якість широкосмугового доступу на абсолютно новий рівень. Саме тому для розгортання мережі TD-LTE ми вибрали комплексне рішення Nokia Siemens Networks ".

"Ми маємо намір і далі працювати над створенням загальної екосистеми LTE і сприяти поширенню технологій 4G по всьому світу, - заявив Едуардо Араужо (Eduardo Araujo), керівник Nokia Siemens Networks по регіону Латинської Америки. - Для нашої компанії Бразилія є одним з ключових ринків. В рамках даної угоди ми будемо раді вперше в Бразилії ввести в дію мережі 4G - завдяки нашій співпраці з SKY, одним з провідних операторів регіону. Наш досвід в області створення мереж TD-LTE і ефективна система локального надання послуг допомогли компанії SKY здійснити швидке розгортання послуг 4G для своїх клієнтів ".

За умовами контракту компанія Nokia Siemens Networks буде реалізовувати мережу радіодоступу TD-LTE на основі енергоефективних базових станцій Flexi Multiradio. Компанія також надала транспортну платформу FlexiPacket Microwave і опорну мережу Evolved Packet Core (EPC), яка є частиною архітектури Liquid Core. Крім того, Nokia Siemens Networks здійснила поставку пристроїв CPEi-lte 7212 - бездротових маршрутизаторів, призначених для роботи в приміщенні і забезпечуючих можливість фіксованого бездротового підключення до послуг TD-LTE через WiFi або Ethernet.

На додаток до цього Nokia Siemens Networks надала систему мережевого управління NetAct, що забезпечує консолідований моніторинг, конфігурацію і оптимізацію мережі. Створена Nokia Siemens Networks програмна платформа One-NDS для управління базою даних абонентів допоможе компанії SKY підвищити рівень обслуговування своїх клієнтів. Платформа One-NDS дозволяє об'єднати розрізнені відомості про абонентів в загальну базу даних, яка використовується одним або декількома мережевими додатками, і створити консолідоване подання інформації з профілю абонента. Угода передбачає послуги з планування, реалізації та обслуговування мережі, що дозволяє забезпечити її плавне розгортання.

Вконтакте
Pinterest