«Київстар» ввів послугу «SMS/MMS з е-mail»

admin Новини зв'язку

послуга «SMS/MMS з е-mail»Оператор мобільного зв'язку компанія «Київстар» з січня 2011 р. послугу «SMS / MMS з е-мейл».

Завдяки новій послузі абоненти «Київстар» можуть отримувати на свої телефони тексти з великою кількістю символів, мультимедійні листівки, аудіо-файли, що надсилаються електронною поштою.

Зокрема, з послугою «SMS / MMS за е-мейл», абоненти «Київстар» можуть отримувати текстові та мультимедійні повідомлення не тільки в домашній мережі, але і в роумінгу, тексти довжиною 765 символів у латиниці і 365 символів у кирилиці та мультимедійний контент в різних форматах (jpeg, mp3, avi, та ін) обсягом до 1 Мб.( можливо зацікавить -Apple випустить CDMA-версію iPhone 4)

Для підключення послуги «SMS / MMS за е-мейл» абоненту «Київстар» необхідно відправити текстове повідомлення будь-якого змісту на короткий номер 7020.

Для відправки текстового SMS-повідомлення з комп'ютера необхідно вказати адресу у форматі 380ХХХХХХХХЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду, де 380ХХХХХХХХX - номер мобільного телефону одержувача. Для передачі мультимедійного повідомлення номер адресата необхідно набирати в міжнародному форматі 380ХХХХХХХХЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду.

Послуга доступна для всіх абонентів «Київстар» передплаченої та контрактної форми обслуговування.

Вконтакте
Pinterest